Nogaj  Oferta Usługi transportowe

Firma transportowa – cały kraj – cała Europa!

Obsługujemy wszystkie kierunki i wszystkie trasy krajowe oraz europejskie. Wykonujemy usługi transportowe w standardzie door-to-door, czyli odbieramy towar od nadawcy i dostarczamy bezpośrednio do odbiorcy – bez przeładunków na trasie.
Nasze pojazdy o ładowności od 1 t do 24 t są do Twojej dyspozycji!

Usługi Transportowe Nogaj Radom

Usługi transportowe – bezbłędnie i na czas!

Nasi kierowcy posiadają nowoczesne wsparcie logistyczne, a każda trasa jest na bieżąco analizowana. Bez względu na to, czy Twoja przesyłka ma dotrzeć do odbiorcy w kraju, czy za granicą, dociera tam w możliwie najkrótszym czasie i najpewniejszymi drogami.

Firma transportowa – doświadczeni kierowcy i profesjonalna flota

Z racji tego, że głównym filarem naszej działalności jest transport międzynarodowy, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Powierzamy im zarówno ładunek, jak i nowoczesne pojazdy naszej floty, którymi są samochody marki Mercedes Actros z naczepami wyposażonymi w maty antypoślizgowe oraz plandeki spełniające normy kodu XL.

Usługi transportowe – bezpiecznie i tanio!

Dbamy o wszelkie formalne wymogi dotyczące usług spedycyjnych. Każdy ładunek ubezpieczony jest w ramach OC przewoźnika. Stosujemy optymalny i korzystny dla Klienta dobór pojazdu do konkretnego ładunku. Realizujemy zarówno przesyłki całopojazdowe, jak i doładunek. Ta druga opcja jest adresowana do Klientów, którzy chcą zlecić transport mniejszej partii towaru i jest znacznie tańszą formą transportu niż przesyłki kurierskie. W każdym przypadku dbamy o to, by nasza oferta była atrakcyjna pod każdym względem – również cenowym.

Kontakt

IA Nogaj Radom

Sołtyków, ul. Piaskowa
26 - 604 Radom

48 385 11 86
607 475 898

kontakt@nogaj.radom.pl

 

Informacje kontaktowe:

Kopalnia733 702 909694 862 352kruszywa@nogaj.radom.pl
Betoniarnia48 366 51 15606 123 600betoniarnia@nogaj.radom.pl
Transport48 366 51 15606 123 600transport@nogaj.radom.pl