Nogaj  Oferta Galanteria betonowa

Galanteria betonowa – najwyższa jakość po okazyjnej cenie!

Posiadamy własne kopalnie piasku oraz kruszyw, a także własną wytwórnię betonu. Naturalną koleją rzeczy zdecydowaliśmy się więc rozszerzyć naszą ofertę o galanterię betonową.

Własne zasoby minerałów, nowoczesna baza produkcyjna oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra to atuty, które zaowocowały tym, że obecnie możemy konkurować cenowo ze wszystkimi producentami, a jednocześnie utrzymywać najwyższą jakość naszych wyrobów.

Zalety szamb betonowych!

Szambo betonowe to najczęściej wybierane rozwiązanie jak domowy system kanalizacji.

Ma ono wiele  zalet, wśród których warto wyróżnić:

– Duża waga  – zapewnia to odpowiednie osadzenie w gruncie i pewność, że nawet pusty zbiornik nie zostanie wypchnięty przez napór wód gruntowych.

– Większa wytrzymałość – w przeciwieństwie do rozwiązań plastikowych możemy bez problemu budować nad nim podjazd lub miejsca parkingowe.

– Niska cena

– Bardziej pozytywny wpływ na środowisko

Zamów szambo betonowe w firmie Solidbet i postaw na jakość. Dostarczymy je autem ciężarowym i bezpiecznie rozładujemy w dowolnym miejscu na Twojej posesji. Zapraszamy do kontaktu

Solidbet – Grupa IA NOGAJ
☎️Tel. 694 862 352
?kontakt@nogaj.radom.pl
ul. Piaskowa 1 Sołtyków

Szamba Betonowe Radom – wytwarzamy, dostarczamy, doradzamy!

Różnorodność i elastyczność! Nasi Klienci mają dzięki temu bogaty wybór wariantów, co pozwala dostosować parametry wyrobu do wymogów technicznych.

Nasze szamba betonowe charakteryzują się następującymi parametrami oraz cechami:

 • zbiorniki wykonane są z wysokogatunkowego betonu, klasy C20/25 (dawna klasa B25) oraz C25/30 (dawna klasa B30);
 • klasa wodoszczelności W-8;
 • konstrukcje żelbetowe, zbrojone drutem stalowym ⌀ 8 mm oraz ⌀ 10 mm;
 • zbiorniki jednokomorowe oraz dwukomorowe;
 • kubatura zbiorników od 4 m3 do 12 m3;
 • możliwość łączenia zbiorników systemem modułowym oraz monolitycznym.

Jednym z elementów ceny szamba betonowego jest koszt jego transportu. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, stosujemy transport łączony, by zminimalizować jego koszty poprzez ich rozłożenie na kilku odbiorców.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zbiornika, parametrów wykopu, a także wszelkich innych kwestii technicznych.

Bloczki fundamentowe – uniwersalne zastosowanie!

Tylko najlepsze ceny!

Plac zapełniony gotowymi pustakami naszej własnej produkcji. Robi wrażenie prawda❓ Część z nich jest już sprzedana, a reszta w najbliższym czasie najprawdopodobniej trafi na kolejne budowy w okolicach Radomia.

▪️ Zamów bloczki budowlane na swoją budowę wybierając Solidbet.

▪️ Kupując u nas masz gwarancję najniższych cen i nie musisz martwić się o transport. Posiadamy auta dostawcze wyposażone w HDS.

▪️ Wszystkie produkty galanterii betonowej znajdziesz wchodząc na naszą stronę. Zapraszamy do kontaktu.

Solidbet – Grupa IA NOGAJ
☎️Tel. 694 862 352
?kontakt@nogaj.radom.pl
ul. Piaskowa 1 Sołtyków

W wielu przypadkach, nawet do wykonania ławy fundamentowej, bloczki betonowe mogą okazać się ekonomiczniejsze od wylewania betonem. Bloczki fundamentowe mają bowiem relatywnie niską cenę, gdy porównamy ją z kosztem zakupu betonu wraz z transportem (a nierzadko z pompą) i uwzględnimy ponadto koszty szalowania. Bloczki betonowe posiadają także tę zaletę, że izolację można wykonywać bezpośrednio po wzniesieniu danej warstwy czy ściany, bez konieczności czekania na związanie betonu, jak to ma miejsce w przypadku zalewania szalunków.

Standardowo wytwarzamy bloczki fundamentowe w klasie C16/20 (dawna klasa B20). Są one odporne na ściskanie oraz negatywne działanie wilgoci i mrozu, a także zapewniają odpowiednią żywotność dolnej kondygnacji budynku. Na życzenie Klienta możemy podwyższyć klasę betonu w celu podniesienia parametrów wytrzymałościowych lub też obniżyć w celu zmniejszenia kosztów.

Nasze bloczki betonowe idealnie nadają się do wykonywania takich części budynku, jak:

 • ławy fundamentowe,
 • ściany fundamentowe,
 • ściany piwnic i garaży,
 • podmurówki,
 • elementy małej architektury.

Krawężniki betonowe – mocne, estetyczne i tanie!

Naszą specjalnością są krawężniki drogowe w standardzie 15×30×100. Ten model wytwarzamy w ilościach hurtowych i cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów ze względu na wysokie parametry wytrzymałościowe, estetykę wykonania oraz konkurencyjną cenę. Jest powszechnie wykorzystywany do wykończenia i zabezpieczenia brzegów dróg, chodników oraz parkingów.

Kontakt

IA Nogaj Radom

Sołtyków, ul. Piaskowa
26 - 604 Radom

48 385 11 86
607 475 898

kontakt@nogaj.radom.pl

 

Informacje kontaktowe:

Kopalnia733 702 909694 862 352kruszywa@nogaj.radom.pl
Betoniarnia48 366 51 15606 123 600betoniarnia@nogaj.radom.pl
Transport48 366 51 15606 123 600transport@nogaj.radom.pl