Nogaj O nas

Kopalnia NOGAJ – solidny fundament powstaje tylko przy dobrej współpracy!

IA NOGAJ – w stosunku do nas można byłoby używać takich określeń, jak grupa budowlano-przemysłowa, czy też multifirma. Nas jednak satysfakcjonują określenia typu solidne przedsiębiorstwo lub rzetelna firma. W ten sposób najczęściej postrzegają nas Klienci i na taką markę uczciwie zapracowaliśmy od początku istnienia, czyli od roku 1998. W tym roku powstała bowiem nasza pierwsza kopania piasku w Sołtykowie, założona jako firma rodzinna przez Iwonę i Artura Nogaj.

Od tego czasu przebyliśmy długą i trudną drogę, pełną jednak sukcesów w postaci rozwoju firmy, powstawania nowych spółek, a przede wszystkim pełną zadowolenia Klientów i pozytywnego odbioru na rynku. Bez tego bowiem nie byłoby stabilnego fundamentu dla rozszerzania naszej oferty. Przez cały okres istnienia firmy wyznacznikiem naszej działalności były jak najlepsze relacje zarówno z odbiorcami, jak i wewnątrz przedsiębiorstwa.

Rozwój naszej firmy jest więc wspólną zasługą, naszą i naszych Klientów, którzy chętnie do nas powracali, doceniając nasze zaangażowanie oraz jakość świadczonych usług i oferowanych produktów.

Kopalnia NOGAJ – piasek, kruszywo budowlane, produkcja betonu, roboty ziemne, transport

Kopalnia NOGAJ to jedna z obiegowych nazw, pod którą jesteśmy znani na lokalnym (i nie tylko lokalnym) rynku. Nasi stali Klienci doskonale wiedzą, że nie ograniczamy naszej działalności wyłącznie do wydobycia piasku oraz kruszywa, ale też realizujemy szeroko zakrojoną ofertę w zakresie produkcji, usług i transportu na szerokiej płaszczyźnie związanej z kruszywem budowlanym, betonem, robotami ziemnymi oraz spedycją.

Na obecną chwilę grupę spółek NOGAJ tworzą:

  • POL-STONE Sp. z o.o. – produkcja kruszyw;
  • ARTBUD RADOM Sp. z o.o. – kopalnia piachu;
  • SOLIDBET Sp. z o.o. – produkcja betonu oraz galanterii betonowej;
  • BEL PETROL BIS Sp. z o.o. – zaopatrzenie paliwowe;

Aktualnie posiadamy i eksploatujemy złoża piasku w miejscowościach: Sołtyków, Jastrząb, Sobków, Gąsawy Rządowe oraz Bieszków Dolny. Prowadzimy także wydobycie naturalnego kruszywa dolomitowego ze złoża w Komornikach.

Kontakt

IA Nogaj Radom

Sołtyków, ul. Piaskowa
26 - 604 Radom

48 385 11 86
607 475 898

kontakt@nogaj.radom.pl

 

Informacje kontaktowe:

Kopalnia733 702 909694 862 352kruszywa@nogaj.radom.pl
Betoniarnia48 366 51 15606 123 600betoniarnia@nogaj.radom.pl
Transport48 366 51 15606 123 600transport@nogaj.radom.pl